• Ви знаходитесь тут:

м.Київ 04205, Оболонський проспект 27-б

Телефон/факс (044) 412–87-70, +380(99)413 27 23

E-mail: Obolon_zyravlik@i.ua

Режим роботи дошкільного закладу:
робочий тиждень - 5 днів

Графік роботи: с 07.00 до 19.00

В закладі працюють 6 груп, з них: 2 групи для дітей раннього віку; 4 групи для дітей дошкільного віку.

Навчання та виховання дітей здійснюється українською мовою за Освітньою програмою для дітей від двох до семи років «Дитина».

Основні напрямки роботи на 2023-2024 навчальний рік:

1. Оптимізувати роботу щодо надання психолого-педагогічної підтримки дітям раннього та дошкільного віку шляхом урізноманітнення форм організації ігрової взаємодії під час освітнього процесу.

2. Формувати в дітей відчуття принадлежності до своєї країни завдяки їхній участі в проєктній діяльності громадянсько - патріотичного змісту.

3. Удосконалювати фізичні якості дошкільників за допомогою рухливих ігор з елементами спорту.

Дитячий садок працює за Освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років "Дитина".

З дітьми працюють вихователі, інструктор з фізкультури , музичні керівники.

Працюють гуртки: англійської мови, рідна мова, математика з елементами логіки, театральна студія "Грайлик, "Радість творчості".

Наші принципи: креативність; індивідуальний підхід; організація освітнього процесу на основі партнерської взаємодії з дитиною; формування соціально адаптованої особистості.

Безперечно, найбільше часу дитина перебуває у груповій кімнаті. Комфорт і затишок, створення повноцінного розвивального життєвого простору – головна мета у її облаштуванні. Дітям доступні великий вибір іграшок, дидактичних та розвивальних ігор, які повністю відповідають їхнім віковим та індивідуальним можливостям. Діяльність дітей організована таким чином, щоб вона сприяла як найкращій адаптації дитини до різних середовищ, надавала можливість розвивати самостійність, втілювати власні ідеї та погляди. Режим дня дошкільника обов’язково передбачає варіювання активних та пасивних форм діяльності, активний період змінюється періодами відпочинку. Для цього створені зони усамітнення та релаксації.

Переглянути, в яких умовах будуть знаходитись ваші діти ви зможете на нашому сайті в розділі - фотоальбоми.

Для врахування індивідуальних особливостей дітей відбувається постійна співпраця вихователів з інструктором фізкультури, музичними керівниками, , батьками. Всі педагоги мають фахову освіту, досвід та бажання працювати з дітьми. Разом з методичною службою, вихователі організовують для дітей цікаві музичні та спортивні розваги, конкурси, вікторини, ярмарки, виставки.

Наш колектив

Колектив закладу дошкільної освіти №635 - висококваліфіковані педагоги, які спрямовують свої зусилля на створення кожній дитині сприятливих умов для оволодівання важливою наукою - мистецтвом життя.

Наш Заклад дошкільної освіти №635 — це:

сучасність і комфорт:
доступна, якісна дошкільна освіта та виховання;
• режим з 7.00 до 19.00;
• розвивальне предметно-ігрове середовище;
• якісна матеріально-технічна база;
• ранній розвиток дитини (з 1,5 років);
• увага кожній дитині;
• повноцінне триразове харчування;
• медичне обслуговування;
• психологічний супровід;

• корекція мови;
•підготовка до школи.
Якісні освітні послуги:
• щоденні заняття з дітьми відповідно до Освітньої програми від двох до семи років «Дитина»;
• щоденні заняття з фізкультури у фізкультурній залі та на свіжому повітрі;
• гурткова робота;
• музичні заняття.

Колектив ЗДО №635 з повагою ставиться до кожної дитини, її уподобань, адже у нашому садочку панує атмосфера тепла та довіри, постійного інтересу і щирої приязні.